Over Par Hasard

Bij Par Hasard willen wij dat iedereen in Nederland kan genieten van de beste, huisgemaakte frites in combinatie met kwalitatief hoogwaardige gerechten, een goed glas wijn en bourgondische gezelligheid. In tegenstelling tot iedere andere frituur in Nederland ligt de nadruk bij Par Hasard op het restaurant en de ontvangst door de gastheer.

Par Hasard is de eerste en enige friterie in Nederland die doorloopt in een sfeervol café-restaurant. Hiermee is Par Hasard sinds 2014 een onderscheidende, bijzondere en kwalitatieve aanvulling op het bestaande ‘take-away‘ en horeca aanbod van Nederland. Ook als je het eten komt afhalen, kan je aan de bar met een biertje wachten tot je bestelling klaar is.

Par Hasard staat voor ambachtelijk, laagdrempelig én bourgondisch. Bij alles wat wij doen komen deze kernwaarden naar voren.