02-10-2019

Yes, We zijn live met onze nieuwe website!

Na 5 jaar Par Hasard (ja echt! Alweer sinds juli 2014) werd het tijd voor een nieuwe website. Een website waar je helemaal op de hoogte wordt gehouden van alles wat er speelt binnen Par Hasard en onze vestigingen. Vanaf nu kun je nog makkelijker reserveren bij alle café vestigingen (kan gewoon via de landingspagina), vind je de (maand) specials per vestiging, kan jij een recensie achterlaten over jouw bezoek en delen wij via de blog pagina waar we zoal mee bezig zijn bij Par Hasard.

  • Nieuwsgierig naar de ervaringen van franchisenemer Vincent Weijl? Binnenkort vind je hier een interview met Vincent over zijn eerste 3 maanden ondernemerschap.
  • Altijd al willen weten en zien hoe ons frites productieproces in elkaar zit? We zullen een video met jullie delen van het moment dat de aardappel bij ons binnenkomt totdat hij vers op het schaaltje komt. Voor nu, bekijk onze infographic op de pagina: onze frites.
  • Heb je je droomjob nog niet gevonden? Check onze vacatures. Elke vestiging zoekt altijd wel nieuwe frites bak toppers (jong en oud), gastheren- en dames of een goede kok. Nog geen ervaring? Geen probleem. Wij willen je alles leren over onze gerechten, de wijnen en het gastheerschap, zolang jij enthousiast en leergierig bent.
  • Of droom je stiekem al langer van een eigen horecaonderneming? Dat begrijpen wij heel goed. Neem eens een kijkje op de pagina jouw eigen Par Hasard vestiging? Hier vind je meer informatie over het franchisenemerschap bij ons, het actuele aanbod (Alkmaar!) en vraag de franchisebrochure aan via het inschrijfformulier. Xander, onze oprichter, neemt dan snel contact met je op.
  • Zou u als gast graag wat meer invloed willen hebben op ons menu aanbod? Of wilt u graag uw ervaring met ons delen zodat wij daarvan kunnen leren? Dat waarderen we! Over een weekje komt er een pagina online waar u alles kwijt kunt over uw ervaring, tips, tricks, feedback, menu optimalisatie voor Par Hasard.

We hopen dat jullie onze site blijven bezoeken voor het laatste nieuws!

Liefs,
Team Par Hasard

Wist je dat Par Hasard toevallig per toeval betekent?

Deel dit bericht